top of page
Logo_FlowConf_2022_edited.png
Kongre
1643299585540.png

Mustafa Aydın

Founder
@Lab-Mind 

20 October, 2022

Elite World Asia, Istanbul

  • Twitter
  • LinkedIn

#TOOLS &TECNIQUES #WORKSHOP #INPERSON #TR 

Karmaşıklıkta Problem Çerçeveleme ve Karar Verme

Karmaşık iş problemlerini anlamak, tanımlamak ve öncelik sırasına koyabilmekPaydaşların daha hızlı, daha iyi kararlar almasını sağlayabilmek ve ortak bir amaçta hizalanabilmek. Design Thinking, Yalın Düşünce ilkelerine ve Analitik düşünce yöntemlerine dayalı teknikler öğrenirler.

Problem Çerçeveleme ve Karar Verme paydaşların hem iş ihtiyaçlarına hem de müşterilerin çözmeye çalıştıkları sorunlara eşit derecede dikkat etmesi gereken bir süreçtir çünkü büyük fırsatların bulunduğu kritik bir noktadır.

Bio

Mustafa Aydın, 2009 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. İş hayatında 2007 yılında Yalın Enstitü’de Yalın Düşünce Öğretim Tasarımcısı olarak başlayan Mustafa Aydın, kariyerine kargo, telekomünikasyon, havacılık, perakende ve üretim gibi sektörlerde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla devam etti.

Çalışma hayatı boyunca “İnsan Odaklı Yenilikçi Çözümler” geliştirmeye odaklandı. Bu doğrultuda LC Waikiki şirketinde 4 yıl boyunca Design Thinking eğitmen ve mentörlük çalışmaları yaptı. Sistem, süreç, ürün ve hizmet geliştirme odağında farklı 150'ye yakın Design Thinking projeleri ve çalışmaları gerçekleştirdi. Perakende, Otomotiv, Teknoloji, Üretim, Sağlık, İlaç başta olmak üzere farklı sektörlerde Design Thinking projeleri gerçekleştiriyor.

“Hayata dokunacak potansiyelleri keşfetmek” misyonuyla Türkiye’de birçok üniversite, teknopark ve kuluçka merkezine bu alanlarda mentörlük ve danışmanlık çalışmaları gerçekleştiriyor.

Equilibrium Sağlık Yönetimi Vakfı ile Sağlıkta İnovasyon çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye'nin en büyük alanına sahip, savunma sanayi odaklı ve Derin Teknoloji alanında önemli çalışmalar yapan İstanbul Teknopark’ta Startup Mentorluk çalışmaları yapmaktadır.

Kitle ve Okutman

04

28

3

200+

EDITION
SPEAKERS
WORKSHOP
PARTICIPANTS

​A Systems Thinking Conference

Let’s deep dive into how to approach complex problem solving.

 

When

20th October 2022

21th October 2022

Where

Elite World Asia İstanbul

Online

bottom of page